1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Sera Kutlubey ile Mustafa Mert Koç “Babamın Damadı”nın “Dicle” ve “Fırat”ı oldu

Yılmaz Erdoğan’ın “İnci Taneleri” dizisinin Nehir’i Sera Kutlubey, yaz sezonunda “Babamın Damadı” filmi için kamera karşısına geçecek.

Sera Kutlubey ile Mustafa Mert Koç “Babamın Damadı”nın “Dicle” ve “Fırat”ı oldu

“Babamın Damadı” filmi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. A.Taner Elhan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı filmin yapımcılığını aynı zamanda hikâyeye de imza atan Fırat Erez üstleniyor. 25 Temmuz’da Muş’ta sete çıkacak olan filmin başrol karakterleri Dicle ve Fırat’a Sera Kutlubey ile Mustafa Mert Koç hayat verecek.

Yeşim Salkım, Nilüfer Açıkalın ve Turgut Tunçalp kadroda

Romantik komedi türündeki filmi Dicle’nin babası Bedri’ye Turgut Tunçalp, Dicle’nin annesi Zeynep’e Nilüfer Açıkalın hayat verecek. Oyuncu kimliğiyle de çok beğenilen ünlü yorumcu Yeşim Salkım filmde Serpil karakteriyle Fırat’ın (Mustafa Mert Koç) annesini oynayacak.

Ebru Cündübeyoğlu ile Hakan Yılmaz karı kocayı oynayacak

“Babamın Damadı” filminin sürprizlerinden biri de Ölün Bizi Ayırana Dek adlı tiyatro oyununda karı kocayı canlandıran Ebru Cündübeyoğlu ile Hakan Yılmaz’ın tekrar aynı projede yer alacak olması… Neriman ve Kadri karakterlerine hayat verecek olan ikili Özgün Çoban’ın canlandıracağı Serhat’ın anne ve babası olarak seyirci karşısına çıkacak. Bir aşiret kızının etkileyici hikâyesini beyazperdeye taşıyacak olan filmin oyuncu seçimini Özlem Gülbir yaptı.

thumbnail
Önerilen Yazı
İdris Nebi Taşkan “Barda 2” filminde

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir