1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Necip Memili ile Diren Polatoğulları "Başkan" filminde

Son olarak "Yüzyıllık Mucize" dizisinde seyirci karşısına çıkan Necip Memili ile "Yalı Çapkını'nın Kazım Ağa'sı Diren Polatoğulları "Başkan" filminde buluşuyor.

Necip Memili ile Diren Polatoğulları “Başkan” filminde

Necip Memili yeni proje anlaşması yaptı. “Madımak Carina’nın Günlüğü” ve “Serseriler” filmlerine imza atan Ulaş Bahadır yeni bir sinema filmi çekmeye hazırlanıyor. “Başkan” filminin hem senaryosuna imza atan, hem de yönetmenliğine imza atacak olan Bahadır, çok güçlü oyunculardan oluşan bir oyuncu kadrosu kurdu.

Zeynel Korkmaz rolüne Necip Memili‘nin hayat vereceği filmde Zeynel’in rakibi Fikri’yi Diren Polatoğulları canlandıracak. Büşra Pekin, Zeynel’in eşi Sakine’ye hayat verecek. Filmde Füsun Demirel “Sultan”, Nursel Köse “Hacer”, Bülent Çolak “Sefer”, Hülya Duyar “Pakize” ve Cezmi Baskın “Deli İbo” rollerine hayat verecek. Bir kasabadaki belediye başkanlığı yarışını renkli karakterler eşliğinde etkili bir dille anlatan filmde “Kenan” rolünü genç kuşağın başarılı oyuncularından Gürberk Polat oynayacak. Başkan filmi Tunceli’de çekilecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kaan Urgancıoğlu’nun yeni partneri Melisa Aslı Pamuk anlaşma yeniledi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir