1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Kıvanç Tatlıtuğ: Bugün oğlum Kurt'un yaş günü, harbi çok mutluyum

Kıvanç Tatlıtuğ dün oğlu Kurt Efe'nin 1. yaş gününü kutladıktan sonra başrolünü oynadığı "Boğa Boğa" filminin İKSV'deki galasına katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ: Bugün oğlum Kurt’un yaş günü, harbi çok mutluyum

Kıvanç Tatlıtuğ ile Funda Eryiğit’i buluşturan “Boğa Boğa” filminin prömiyeri 42. İstanbul Film Festivali kapsamında gerçekleştirildi. Aynı zamanda festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışan filmin gösteriminde konuşma yapan Kıvanç Tatlıtuğ duygusal anlar yaşadı.

Ünlü oyuncu filmle ilgili konuştuktan sonra sözü Kurt Efe’nin yaş gününe getirdi ve şunları söyledi:
“Çok enteresan bir tecrübe oldu. Bu rolü oynadığım için çok mutluyum. Keşif süreci, beraber kafa yormak, kafa patlatmak… Sette olağanın da çok üstünde serbest olabiliyor olmanın konforı da vardı. Onun yansıdığını düşünüyorum. Onur’a bir kez daha teşekkür ediyorum bu konforu sağladığı için… Söyleyeceklerim bu kadar… Ayrıca son olarak şunu söylemek istiyorum; bugün oğlumun 1. yaş günü ve onu kutladıktan sonra buraya geldim. Bir de İstanbul Film Festivali’nde filmimiz gösterime girdi. Çifte mutluluk yaşıyorum ben… Harbi çok mutluyum o yüzden…”

thumbnail
Önerilen Yazı
Özge Borak’tan yıllar sonra gelen bomba itiraf: Evliliğimden ayıp olmasın diye vazgeçemedim

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir