1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Hazar Motan’a Kırgın Çiçekler kızlarından destek

 On parmağında on marifet olan oyunculardan Hazar Motan’ın Latince başlangıç anlamına gelen ‘Prélude’ isimli resim sergisi, 3 Mart tarihine kadar sanatseverlerle buluşuyor.

Hazar Motan’a Kırgın Çiçekler kızlarından destek

Hazar Motan’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı resim sergisi görücüye çıktı. Grand Hyatt İstanbul’daki “Grand Art” kapsamında düzenlenen sergide Motan anda kalmak mottosuyla, düşünceler ve vesveselerden arınmış zihnin özgürlüğünü yansıtıyor. Güzel oyuncunun Latince başlangıç anlamına gelen ‘Prélude’ isimli sergisi 3 Mart tarihine kadar sanatseverlerle buluşuyor.

Serginin açılışı için düzenlenen davete sanatçının Motan’ı “Kırgın Çiçekler” dizisinden beri dost kaldığı Nil Keser, Aleyna Solaker’in yanı sıra oyuncu arkadaşları Aslı Sümen ve Furkan Andıç da bu özel gününde yalnız bırakmadı. Hazar Motan resim serüvenine oyunculuk kariyeri ile eş zamanlı biçimde hobi olarak başladı. 2017 yılında ‘Keşif’ adlı ilk kişisel sergiyle bu hobiyi profosyonel alana taşıyan Motan,  2021 yılında Opensea platformunda ilk NFT’lerini yaptı.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Ateş Kuşları”nda bomba ayrılık

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir