1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

"Hatıran Yeter" filminin şarkısını ünlü sanatçı seslendirecek

Aytaç Şaşmaz ile Sümeyye Aydoğan "Hatıran Yeter" filminde işitme engelli iki genci canlandırıyor

“Hatıran Yeter” filminin şarkısını ünlü sanatçı seslendirecek

Hatıran Yeter filminin çekimleri Bursa‘da sürüyor. Yapımcılığını Berton Medya’nın üstlendiği filmi Ömer Faruk Yardımcı yazıp yönetiyor. Görüntü yönetmenliğine Mirsad Heroviç’in imza attığı filmin hazırlık aşaması 9 hafta sürdü. Aytaç Şaşmaz, Belçim Bilgin, Burak Sevinç, Sümeyye Aydoğan, Ferit Aktuğ, Gözde Çığacı, Furkan Kalabalık‘ı buluşturan “Hatıran Yeter”in Bursa’nın Mudanya ve Tirilye ilçelerindeki çekimi 10 hafta sürecek.

Yürütücü yapımcılığını Burcu Aksoy ile Serkan Taş‘ın üstlendiği filmin ocak 2024’te vizyona girmesi planlanıyor. Seslerini duyamadığımız özel gereksinimli bireylerin sesi olmayı ve hikâyelerini paylaşmayı  amaçlayan filmin şarkısını Hakan Altun seslendirecek. Ünlü şarkıcı dün akşam film setini ziyaret etti ve ekiple bir süre sohbet etti.

thumbnail
Önerilen Yazı
İşte TRT 1’in “Eski Yeni” dizisinin tam kadrosu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir