1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Hande Ataizi, Farah Zeynep Abdullah'la sette küstüğü iddiasına ne yanıt verdi?

"Bihter" filminde başrol oynayan Farah Zeynep Abdullah'ın annesi Firdevs Yöreoğlu'na hayat veren Hande Ataizi'yle sette kanlı bıçaklı olduğu ortaya çıkmıştı.

Hande Ataizi, Farah Zeynep Abdullah’la sette küstüğü iddiasına ne yanıt verdi?

Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi Prime Video’da yıl sonunda yayınlanacak Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eseri “Aşk-ı Memnu”ndan uyarlanan “Bihter” filminde anne kıza hayat vermişti. Aynı zamanda projenin her aşamasında yer alan Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi‘nin sette ikilinin yıldızının barışmadığı öğrenilmişti. Film henüz sete çıkmadan önce “Ben Farah’ı gerçekten çok beğeniyorum. Hani en beğenilen oyuncular soruluyor ya; biraz iddialı olacak ama Farah diyebilirim. Daha yeni tanıştık. Arkadaşım da değil hani… Onunla karşılıklı oynamaktan keyif alacağım diye düşünüyorum” demişti.

Film bitiminin ardından ise yaşadığı gerilim sonrası Nişantaşı’nda Magazin News objektifine şu açıklamayı yaptı:  “Güzel çok güzel bir film yaptık, çok güzel bir dünya kurdu yönetmenlerimiz… Onun dışında zaten çok iyi bir yapımla çalışmanın konforunu yaşadık doğrusunu söylemek gerekirse… Onun için negatif şeyler söyleyip konuyu başka yere getirmenin bir anlamı yok. Herkes herkesi biliyor… Ne diyeyim ki, yorum yok… Güzel bir film yaptık. Tabii ki Camdaki Kız gibi bir ekibi bulmak çok zor… Biz hâlâ what’s up grubunda birbirimizle yazışmaya ve görüşmeye devam ediyoruz…

thumbnail
Önerilen Yazı
“Kızılcık Şerbeti” dizisinin Fatih’inin gözyaşları

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir