1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

"Gelin Takım" filminden ilk kare

Sinema sektörünün en üretken şirketleri Sky Films ve Asc Films’in yapımcılığını üstlendiği "Gelin Takımı" filmi 18 Ekim'de gösterme girecek.

“Gelin Takım” filminden ilk kare

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Gelin Takımı”  filmi sete çıktı. Sky Films ve Asc Films imzalı film Seda Bakan, Şebnem Bozoklu, Ecem Erkek, Nilperi Şahinkaya ile Fırat Çelik, Doğan Bayraktar, Ali Yoğurtçuoğlu, Mehmet Günsür ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturdu. Doğacan Anafarta‘nın yönettiği filmi Ayşe Balıbey yazdı.

“Gelin Takımı” filminin  konusu ise; Hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip 4 arkadaş, Ayça, Selin, Berrin ve Deniz, Berrin’in düğünü için bir araya gelirler. Düğünden önce arkadaşı Berrin’e bekarlığa veda partisi organize etmeye karar veren Ayça, düğünün yapılacağı oteli ayarlar. Akın ve Poyraz isimli iki yakışıklının da aralarına katılmasıyla, unutulmaz bir tatil yaşamayı planlayan bu eğlenceli kadınlar, beklenmeyen ihanetler, hesaplaşmalar ve yanlış anlaşılmaların ortasında adım adım düğün gününe yaklaşırken kendilerini beklemedikleri bir maceranın içinde bulurlar.

thumbnail
Önerilen Yazı
Sandık Kokusu’nun Lale’si Seda Türkmen Özgü Namal’lı filmin kadrosunda

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir