1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum'lu Bihter filminin adresi ve yayın tarihi belli oldu

Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum'un başrol oynadığı "Bihter" filmi adres değiştirdi.

Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’lu Bihter filminin adresi ve yayın tarihi belli oldu

Farah Zeynep Abdullah, “Bergen” filmini birlikte çektiği iki ödüllü yönetmen Caner Alper ve Mehmet Binay‘la Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eseri “Aşk-ı Memnu“nun sinema uyarlaması “Bihter” için mart ayında kamera karşısına geçmişti. Filmin başta Netflix için çekileceği gündeme gelmiş ancak daha sonra Netflix “Bihter”i almaktan vazgeçmişti. Yapım şirketi Taff Pictures, Prime Video ile görüşmelere başlamış ve diğer bir ihtimal olarak da filmi sinemalarda seyirciyle buluşturmayı planlamıştı.

Bu hafta son imzalar atıldı ve Prime Video resmi duyuruyu şu sözlerler yaptı:

“Harika bir haberimiz var! 🤩 Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant ve Hande Ataizi’nin olduğu Bihter filmi yıl sonunda sadece Prime Video’da yayına girecek… Bu haberle birlikte yeni yerli yapımların da platformumuza ekleneceğini duyurmuş olalım 😎 Bizi takipte kalmanın en iyi zamanı 😉…”

Filmde ayrıca Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, konuk oyuncu olarak ise Ebru Özkan ve Tilbe Saran yer alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yabani dizisinde Yücesoy ailesinin “Ece”si kim oldu?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir