1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Cem Karaca'nın Gözyaşları filmine bomba oyuncu... Toto Karaca'yı canlandıracak

İsmail Hacıoğlu'nun başrolünü oynadığı Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin bugün mekan çekimleri başladı.

Cem Karaca’nın Gözyaşları filmine bomba oyuncu… Toto Karaca’yı canlandıracak

Cem Karaca‘nın hayat hikâyesini anlatan “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filmi merakla bekleniyor. Yüksel Aksu‘nun reji koltuğuna oturduğu, görüntü yönetmenliğine Ersan Çapan’ın imza attığı filmin yapımcılığını Fikri Harika Podüksiyon ve Aytaç Medya üstleniyor. Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca ve yakın çevresinin danışmanlığını yaptığı filmin mekan çekimleri bugün başladı.

İsmail Hacıoğlu’nun Cem Karaca’yı, Fikret Kuşkan’ın Cem Karaca’nın babası Mehmet Karaca’yı canlandıracağı filmde Anadolu rock müziğinin efsane isminin annesi, ünlü tiyatrocu Toto Karaca’ya hayat verecek oyuncu da belli oldu.

Role Yasemin Yalçın hayat verecek. Kendi adını taşıyan tiyatrosuyla yıllardır sahnede olan Yalçın, son olarak “Her Şey Bedava” oyunuyla seyircilerin karşısına çıkıyor.

Onur Böber, Özden Uçar ve Emrah Saltık senaryosunu yazdığı filmde Cem Karaca’nın eşlerini Melisa Aslı Pamuk ve Buçe Buse Kahraman oynayacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yalı Çapkını’nın sete çıkış tarihi belli oldu
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir