1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

"C Takımı" filminin çekimleri başladı

Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın üstlendiği "C Takımı" filmi, 90’lı yıllarda aynı lisede okuyan bir grup arkadaşın 30 yıl sonra yaşadıklarını komik bir dille beyazperdeye taşıyor.

“C Takımı” filminin çekimleri başladı

“C Takımı” filminin çekimleri Beykoz‘da başladı. Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın üstlendiği komedi filmin oyuncuları Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt, Turgay Tanülkü ve Billur Yılmaz sette beraber poz verdi.

Yapımcı Vahdet Erdoğan, “Bu üçüncü filmim oldu. Bu film benim için farklı olan nokta hikayesini de yazdığım bir film.  Birbirinden değerli oyunculardan oluşan çizgi üstü bir ekiple beraberiz. Kahkaha dolu güzel bir film çıkacağından çok eminim” dedi.

90’lı yıllarda lisede arkadaş olan bir grubun 30 yıl sonra yaşadıklarının komik bir dille anlatıldığı filmin genel hikayesini Vahdet Erdoğan, senaryosunu Barış Başar yazdı, yönetmenliğini ise Bora Onur yapıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Uğur Güneş İtalya’da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü aldı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir