1. Ana Sayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Aytaç Şaşmaz ve Sümeyye Aydoğan'lı 'Hatıran Yeter' sete çıktı

Aytaç Şaşmaz ve Sümeyye Aydoğan 'Hatıran Yeter' filminde işitme engelli Baha ve Leyla'ya hayat verecek.

Aytaç Şaşmaz ve Sümeyye Aydoğan’lı ‘Hatıran Yeter’ sete çıktı

‘Hatıran Yeter’ filminin çekimleri Bursa’da başladı. Aytaç Şaşmaz, Sümeyye Aydoğan, Belçim Bilgin, Ferit Aktuğ, Burak Sevinç ve Gözde Çığacı’yı buluşturan film Berton Medya imzalı… Ömer Faruk Yardımcı’nın  yazıp yönettiği filmde işitme engelli Baha (Aytaç) için hayat koca bir sessizlikten ibarettir. Ta ki kendisi gibi olan Leyla (Sümeyye Aydoğan) ile tanışana kadar… Leyla onun için dünyaya açılan bir pencere olacak ve bu aşk aynı zamanda Baha’nın en büyük mücadelesine dönüşecektir.

Merakla beklenen filmin kadrosunda ayrıca Deniz Türkali, Levent Özdilek, Furkan Kalabalık, Ali Burak Ceylan ve Ayşegül Aşar yer alıyor. “Hatıran Yeter’in başrol oyuncusu Sümeyye Aydoğan, yapımcı Zeynep Kadıoğlu’nun paylaşımını “Sete çıktık” notuyla yayınladı.

Önerilen Yazı
Kanal D’nin “Dönence” dizisine 4 yeni oyuncu
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.