1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Anıl Altan ile Anıl İlter "Hayatımız Roman" filminde buluştu

Anıl Altan ile Anıl İlter "Hayatımız Roman" filminde rol alıyor.

Anıl Altan ile Anıl İlter “Hayatımız Roman” filminde buluştu

Anıl Altan ve Anıl İlter, yapımcılığını ve yönetmenliğini Savaş Sancak’ın üstlendiği “Hayatımız Roman” filminde rol alıyor. Görüntü yönetmenliğini Ali Aslan’ın yaptığı film Çanakkale’de çekiliyor. “Hayatımız Roman” film 8 Nisan Dünya Romanlar Günü’ne yetiştirilecek.

Anıl Altan’ın “Nihat”, Anıl İlter’in “Veli” rolüne hayat verdiği filmde Aslı Bekiroğlu “Öykü”, Gözde Çığacı “Mine”, Suat Sungur “Orhan”, Rüçhan Çalışkur “Halime”, Sarp Bozkurt “Muhtar Osman”, Erman Cihan “İrfan”, Dilara Büyükbayraktar “Melek” ve Arzu Yanardağ “Suzan” rollerine hayat veriyor.

Bir Roman Mahallesi olan “Şen Mahalle”nin atmosferinde geçen romantik komedi filmi “Hayatımız Roman” bir cinayetin ardından yanlışlıkla cesetin yanında bulunan iki kişinin, kendilerini masuma çıkarma ve aşık olma hikayesini anlatıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Tozluyaka’nın yönetmeninden yeni dizi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir