1. Ana Sayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Anıl Altan'ın yeni filmi 'Hayatımız Roman'dan ilk kareler

Anıl Altan "Hayatımız Roman" filminde başrol oynuyor.

Anıl Altan’ın yeni filmi ‘Hayatımız Roman’dan ilk kareler

Anıl Altan son dönemde deprem bölgesindeki yaptığı yardım çalışmalarıyla takdir toplamıştı. Deprem haberini alır almaz bir grup arkadaşıyla bölgeye koşan Altan, arazi araçlarıyla ücra köylerin imdadına yetişmişti. Öte yandan son dönemde iş hayatında yoğun bir tempoda çalışan ve setten sete koşturan başarılı oyuncu yönetmenliğini Savaş Sancak’ın üstlendiği ‘Hayatımız Roman’ filmi için kamera karşısına geçti.

Dünya Roman Günü’ne yetiştirilmeye çalışılan film, yolu mecburen bir Roman mahallesine düşen Nihat ve Öykü’nün renkli hikâyesini ele alıyor. Filmde Anıl Altan’a başrolde Aslı Bekiroğlu eşlik ediyor. Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde çekilen filmle beraber Anıl Altan bu yıl dört farklı projeyle seyirci karşısına çıkacak.

Önerilen Yazı
Zuhal Olcay ve Tuba Ünsal’dan Dünya Kadınlar Günü kapağı
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir