1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yüsra Geyik'ten eski dizisi Arka Sokaklar'la ilgili açıklama

Yüsra Geyik 15 yıl boyunca Arka Sokaklar'da oynamıştı.

Yüsra Geyik’ten eski dizisi Arka Sokaklar’la ilgili açıklama

Arka Sokaklar’dan ayrıldıktan sonra birçok teklif alan Yüsra Geyik, “Camdaki Kız” başta olmak üzere başarılı işlerde oynamıştı. blutv’nin Bozkır dizisinin ardından Show TV’nin Kıvanç Tatlıtuğ’lu “Aile” dizisinde çok etkili bir rolü oynamaya hazırlanan Geyik, geçen hafta katıldığı bir davette şıklığı ve güzelliğiyle dikkat çekti.

Güzel oyuncuya eski dizisi “Arka Sokaklar”ın 45 gün çekimlerine ara verdiği hatırlatıldı. Geyik “Konuyla ilgili bir bilgim yok ama umarım hayırlı bir şekilde geri dönerler. 17 sezonluk bir iş bu… Pat diye bitecek bir iş değil, reytingleri de gayet güzel… 17 sezon olmasına rağmen çok da başarılı bir iş… Umarım hakkınca devam eder. Çünkü benim çok severek çalıştığım, içerideki herkes tanıdığım, çok da özveriyle çalışan insanlarla dolu bir iş… Başarılı da bir iş… Devam etmesi gerekiyor… Televizyonda böyle herkesin izleyebileceği düzeyde çok fazla iş yapılmıyor. O da bir yol tutturmuş ve başarıyla giden bir iş… Umarım devam ederler” dedi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ömer dizisine yeni oyuncular… Kim kimi oynuyor?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir