1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yürek Çıkmazı'nın yayın tarihi belli oldu

TRT'nin Gold Film imzalı dizisi Yürek Çıkmazı'nın yayın tarihi belli oldu.

Yürek Çıkmazı’nın yayın tarihi belli oldu

Yürek Çıkmazı dizisi bu sezonun en iddialı projelerinin başında geliyor. Gold Film’in TRT için çektiği dizi başından beri planlandığı gibi “Masumlar Apartmanı” dizisinin yayın gününde yani salı akşamları seyirciyle buşulacak.

Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğuna oturacağı dizi 1 Kasım Salı akşamı ilk bölümüyle seyirci karşına çıkacak. Son dönemin en güçlü kadrolu dizilerinden Yürek Çıkmazı’nın büyük ilgi görmesi bekleniyor. Dizi Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta, Bihter Dinçel, Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Erhan Alpay, Aydan Şener, Ertuğrul Postoğlu, Eylül Ersöz, Timur Ölkebaş, Rozet Hubeş, Alp Akar, Özlem Ulukan ve Güler Ökten’ten oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Engin Öztürk’ün partneri belli oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir