1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yılmaz Erdoğan’ın İnci Taneleri dizisinin kadın yıldızı belli oldu

Ödüllü kadın oyuncularımızdan Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan’ın 20 yıl sonra ekrana döneceği “İnci Taneleri” dizisiyle anlaştı.

Yılmaz Erdoğan’ın İnci Taneleri dizisinin kadın yıldızı belli oldu

Hazar Ergüçlü’nün yeni dizi projesi merakla bekleniyordu. Güzel oyuncu, Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve başrolünü oynayacağı “İnci Taneleri” dizisinin kadın yıldızı oldu. Yılmaz Erdoğan’ın Altın Portakal Ödüllü Hazar Ergüçlü’nün oyunculuğunu beğenerek izlediği oyuncuların başında geldiği öğrenildi.

Şenol Sönmez’in yöneteceği dizinin oyuncu görüşmeleri sürüyor. Yılmaz Erdoğan’ın 13 bölüm senaryosunu yazdığı diziyle ilgili kulislerde Kanal D’de yayınlanacağı konuşuluyor.

Yılmaz Erdoğan yeni dizisi için Sibel Arna’nın youtube kanalına şunları anlatmıştı:

“20 yıl sonra televizyona geri dönüyorum. Gerçekçi bir hikaye yazdım. Ne komik olsun diye uğraştım ne olmasın diye uğraştım. İnsanlar arasındaki bağlarla ilgili derin bir aile meselesine odaklandım. Şimdiye kadar 5 bölüm teslim ettim bile. Adı: “İnci Taneleri” Aslında bir dörtlükten de yola çıkıyor: “İnsanlar dizili bir inci tespihte / İnci ne kadar değerli / İp ne kadar ince” Yorucu olacak ama 120 dakika olacak. Artık onun üzerinde de beni bağışlasınlar.”

thumbnail
Önerilen Yazı
Çağatay Ulusoy bomba bir diziyle ekrana dönüyor
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir