1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yılın transferi Mehmet Aslantuğ hangi rolle dönüyor?

TRT’nin Yürek Çıkmazı dizisine transfer olan Mehmet Aslantuğ’un hayat vereceği karakter merak konusu olmuştu.

Yılın transferi Mehmet Aslantuğ hangi rolle dönüyor?

Son olarak Gold Film’in “Masumiyet” dizisinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’la kamera karşısına geçen usta aktör Mehmet Aslantuğ ekrana dönüyor. Çok sayıda teklif almasına rağmen beklemeyi tercih eden Aslantuğ, TRT’de ekrana gelen Ayça Bingöl, Mesut Akusta, Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu’nu buluşturan Gold Film’in “Yürek Çıkmazı” dizisinde oynamayı kabul etti.

Başarılı yönetmen Serdar Gözelekli’nin imza attığı dizinin senaryosunu ise Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar yazıyor. Kadına şiddete kurban giden Cennet’in (Ayça Bingöl) vefatının ardından avukat Zeynep’in (İrem Helvacıoğlu) verdiği büyük hukuk mücadelesini etkileyici bir dille anlatan dizide Aslantuğ’un hayat vereceği rol merak konusu oldu.

Kulislerden edindiğim bilgiye göre muhteşem oyunculuğu, duruşu ve ses tonuyla Türkiye’nin en değerli aktörlerinin başında gelen Mehmet Aslantuğ Ali Fuat rolüne hayat verecek. Ali Fuat, üzerine atılan suç nedeniyle haksız yere hapis yatmıştır, aynı zamanda avukat Zeynep’in de gerçek babasıdır. Ali Fuat’ın hikâyeye dahil olması projeye daha da güç katacak. Aslantuğ diziye 7. Bölümden itibaren katılacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Murat Boz’dan Altın Kelebek’e Zeytin Ağacı tepkisi
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir