1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yasak Elma'nın Hilal'i Ece Özdikici'den flaş açıklama

Yasak Elma'nın Hilal'i Ece Özdikici çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Yasak Elma’nın Hilal’i Ece Özdikici’den flaş açıklama
Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Hilal karakteriyle yeni sezonda dikkatleri üzerine çeken Ece Özdikici, Melis Güvenç’in YouTube kanalı ‘İzleMelis’e konuk oldu. Ece Özdikici, özel hayatıyla ilgili dikkat çeken şu açıklamaları yaptı:
“Yalnızsan, belli bir yaşa gelmişsen, evlenmemişsen ve çocuk yapmamışsan insanlar kendinde sana bu konuda konuşma hakkı bulabiliyor.  Genelde bana bu konuda konuşmaya çekinirler. Şakayla söylemeye çalışanlar çıkar. Daha da çirkin bulurum bu numarayı. Kendimi koruduğum için bu muameleye maruz kalmıyorum ama görüyorum. ‘Tuhafsın. Bir şey mi oldu, hayırdır?’ diye bakıyorlar. Bu algı bizim yaş grubumuzun kırdığı bir şey. ‘Hayır bu benim isteğim ve seçimim’ diyebiliyoruz. Yalnız yaşıyorsan sanki çok zavallı bir durum varmış gibi davranılıyor. Aynı şekilde evliysen ama çocuğun yoksa da yine böyle bir konu var. Sanki herkes aynı anda aynı şekilde davranmak zorunda. İthamda bulunmak istemem ama farklı hayat yaşayana olan bu tahammülsüzlük bana biraz da kıskançlık olamaz mı diye düşündürüyor. Bütün bu cümlelerden hiç etkilenmiyormuş gibi durabiliriz. Ama bir yerde, bir film izlerken bir cümle geçiyor ve orada bu baskıdan sadece kendi adıma değil, herkes adına alındığımı, etkilendiğimi, üzüldüğümü ve kırıldığımı fark ediyorum….”
Ünlü oyuncu evlat edinmek istediğini belirtti ve “Bir gün hayatıma bir çocuk katmak istersem, fiziksel olarak doğursam da evlat edinmek çok istediğim bir şey. Çünkü dolu evlat var. Şu an bekar bir anne olmaya hazır değilim ama bu konuyla ilgili görüşmeler yaptım. Bir çocuk evlat edinmek hayalini kurduğum bir şey…”
thumbnail
Önerilen Yazı
Gökhan Özoğuz: 3. aşıdan sonra kanser agresifleşti

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir