1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yasak Elma dizisinde büyük bomba  

Yasak Elma dizisinde çok büyük bir bomba patlayacak.

Yasak Elma dizisinde büyük bomba   

Bu sezon final yapması planlanan Yasak Elma her yıl olduğu gibi yine küllerinden doğdu ve pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Bazı haftalar en çok izlenen dizi olmayı başaran dizide yakında büyük bir bomba patlayacak. Kumru’nun hastanede tanıştığı ve kendisini ona beğendirmek için büyük çaba sarf ettiği Selim Avcıoğlu’nun (Emre Kızılırmak) büyük bir sırrı ortaya çıkacak.

Selim gizli gizli kendinden yaşça büyük bir kadınla tek gecelik ilişkiler yaşamaktadır. Ancak Selim’in aklında Ezgi olarak tanıdığı Kumru vardır ve onunla ciddi bir yola girmek için harekete geçmeye hazırlanıyordur. Fakat Selim’in gizli sırrı dizide büyük bir bombanın patlamasına sebep olacak. Bakalım Selim’in gizli saklı ilişki yaşadığı kişi kim çıkacak?

thumbnail
Önerilen Yazı
Sıcak Kafa’nın yıldızı Hazal Subaşı, IMDb zirvesine adını yazdırdı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir