1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yargı'nın Savcı Pars'ı Mehmet Yılmaz Ak'tan ayrılık açıklaması

Yargı'nın Savcı Pars'ı Mehmet Yılmaz Ak diziden neden ayrıldığını açıkladı.

Yargı’nın Savcı Pars’ı Mehmet Yılmaz Ak’tan ayrılık açıklaması

Yargı’nın Savcı Pars’ı Mehmet Yılmaz Ak’ın diziden ayrılma kararı alması çok konuşulmuştu. Yapım şirketi Ak’ın sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığını açıklamıştı.

Mehmet Yılmaz Ak da yaptığı yazılı açıklamada şu satırlara yer verdi:
“Çok severek başladım ve hala ilk günkü heyecanımla devam ettiğim hayatımda ve kariyerimdeki etkisini hiçbir zaman unutamayacağım Yargı projesinden erken ayrılmak durumunda kaldığımı üzülerek belirtmek isterim. Ülke olarak hepimizi derinden etkileyen deprem ve sonra süreçte zor günler geçiren ailem ve sevdiklerimi her anlamda yanında olabilmek adına aldığım bu kararı anlayışı saygıyla karşılayan, iki sezondur beraber çalıştığım Ay Yapım ailesine ve tüm ekip arkadaşlarına gönülden teşekkür ederim sunarım…
Benden tüm bu süreç boyunca sevgisini ve ilgisini eksik etmeyen izleyicilere ve dostlarıma ayrıca teşekkür etmek isterim. Son olarak sağlığımla alakalı uzun vadede endişe edilecek ciddi bir durum yoktur. Gündeme böyle bir haberle meşgul ettiğim için özür dilerim…”
thumbnail
Önerilen Yazı
Şahan Gökbakar’ın büyük isyanı: Milyar milyar parayı niye ve kime topladınız abi!

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir