1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yargı dünya listelerinin ilk sıralarında

HBO Max’in dünya listelerinde ilk sıralara yükselen Yargı, yurtdışı izleyicilerinin de büyük beğenisini topluyor.

Yargı dünya listelerinin ilk sıralarında

Yargı dizisinin başarısı ülke sınırlarını aştı. Sonbaharda 3. sezonuyla seyirci karşısına çıkacak olan Sema Ergenekon’un yazdığı Ay Yapım imzalı dizi dünyanın birçok ülkesinde en çok izlenenler listelerinin başında yerini alıyor. HBO Max’in açıkladığı listelerde beğeniyle izlenen dizi Brezilya’da 1. sırada yer alırken Latin Amerika, Arjantin ve Şili’de en çok izlenen 2. dizi oldu. Colombia ve Meksika’da ise 5. sırada yerini alan Yargı’ya yurtdışı izleyicilerinden beğeni mesajları yağıyor.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerinde yer aldığı, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimlerin bir araya geldiği dizinin 3. sezonu ise ülkemizde merakla bekleniyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Karşınızda polis Alin ve tablo hırsızı Güney… Aşk Sanatı filminden ilk kareler

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir