1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Yanık Ülke" dizisine Ateş Kuşları'ndan transfer

Süreç Film'in FOX için çekeceği "Yanık Ülke" dizisinin okuma provası 21 Temmuz'da yapılacak.

“Yanık Ülke” dizisine Ateş Kuşları’ndan transfer

“Yanık Ülke” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan‘ın başrollerini paylaşacağı dizi FOX‘ta ekrana gelecek. Süreç Film imzalı dizide Gonca Vuslateri, Sanem Babi ve Nazlı Bulum gibi ünlü isimler de rol alacak. Dizinin Sevda’sı Ayça Ayşin Turan‘ın kardeşine hayat verecek oyuncu da belli oldu. Mehmet rolünü minik yetenek Çınar Yükçeker canlandıracak.

Çınar Yükçeker son olarak “Ateş Kuşları” dizisinde Yakup’a hayat vermişti. Cast çalışmaları devam eden dizinin kostüm, saç ve makyaj provaları 17 Temmuz’da başlayacak, okuma provası ise 21 Temmuz’da yapılacak. Benal Tairi‘nin yöneteceği diziyi Sema Ali Erol, Mahir Erol, Türküler Özgül ve Redife Zerener kaleme alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Hangi sevilen dizi için final kararı alındı?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir