1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını'nın Kazım'ı Diren Polatoğulları'ndan yeni proje

Yalı Çapkını'nın Kazım'ı Diren Polatoğulları'nın yeni projesi çok konuşulacak.

Yalı Çapkını’nın Kazım’ı Diren Polatoğulları’ndan yeni proje

Yalı Çapkını’nda hayat verdiği Kazım karakterindeki performansıyla fenomen olan Diren Polatoğulları, dizinin yanı sıra yeni bir proje için daha el sıkıştı. Başarılı oyuncu geçen günlerde “Tetikçinin Oğlu” dizisiyle anlaşan Şevket Çoruh’la beraber fotoğraf paylaşmıştı.

Diren Polatoğulları, Baba Sahne’nin “Taxim” oyununda Şevket Çoruh’la dönüşümlü olarak rol alacak. Mart ayından itibaren “Taxim”in Baba Sahne’deki temsillerinde Diren Polatoğulları, turnelerde ise Şevket Çoruh seyirciyle buluşacak.

Kapalı gişe oynanan oyunda Çoruh ve Polatoğulları’nın yanı sıra Ozan Güven, Mert Asutay, Nergis Çorakçı, Seçkin Özdemir, Ömür Arpacı, Felicia Sağnak, Ahmet Balta, Kemal Yazıcı ve Cem Evsen rol alıyor. “Taxim”, 3-4-5-6 Mart ve 17-18-19-20 Mart tarihlerinde Baba Sahne’de; 21 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde, 24 Mart’ta İzmir Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda, 25-26 Mart’ta ise Bodrum Marmara Koleji AKM’nde sahnelenecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Eser ve Berfu Yenenler çiftinden alkışlanacak hareket

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir