1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını'nda olay yaratan sahne

Yalı Çapkını'nın fanları dizide Seyran'ın Ferit'i gitmekten vazgeçiren öpüşme sahnesini bekliyor.

Yalı Çapkını’nda olay yaratan sahne

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını dizisi her cuma zirveden inmiyor. Dizinin bu cuma ekrana gelecek bölümüne Seyran ile Ferit’in öpüşme sahnesi damga vuracak.

Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları’nı buluşturan dizinin merakla beklenen öpüşme sahnesine fragmanda yer verilmedi. Şimdi dizinin fanları merakla cuma akşamını bekliyor.

16 Aralık Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölümün konusu ise şöyle;

Halis Ağa’nın Ferit’e tokat atması Ferit’in evden ayrılmasına neden olur. Yusuf’un Kazım’a olanları haber vermesi üzerine yalıya gelen Kazım, Seyran ve Suna’yı geri götürür. Pelin’e sığınan Ferit, gitmeye karar verdiğini söyleyince Pelin de onu durdurmak için Seyran’a haber verir.

Önerilen Yazı
Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden flaş ayrılık
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.