1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını'nda Ferit dedesine koşacak

Yalı Çapkını'nın 14. bölümü yine nefes kesen olaylara sahne olacak.

Yalı Çapkını’nda Ferit dedesine koşacak

Yalı Çapkını dizisinin yeni bölüm özeti yayınlandı. Geçen hafta Seyran’ın Ferit’i öpmesi seyirciyi ekrana kilitlemişti. İkili arasındaki aşkı başlatan öpücük Ferit’i yolundan döndürmeye yetmez de aldığı üzücü haberr Ferit’i yalıya geri döndürecek. Fenalaşıp hastaneye kaldırılan Halis Ağa Kritik durumu atlatıp eve çıkacak. Halis Ağa’nın da Seyran’dan bir isteği olacak.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ab-ı Hayat dizisi için çok özel iki isme teklif
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir