1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını yine zirvede... 3'te 3 yaptı

Yalı Çapkını dizisi cuma akşamı 3 kategoride de günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Yalı Çapkını yine zirvede… 3’te 3 yaptı

Yalı Çapkını dizisi cuma akşamlarının yeni şampiyonu oldu. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’i buluşturan “Yalı Çapkını” dizisinin üçüncü bölümü her üç kategoride de cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Dizi tüm kişiler’de 8.6, AB’de 7.71 ve ABC1’de 8.41 rakamlarına ulaştı.

Düğün gecesi Ferit’in sevgilisi Pelin ile karşılaşan Seyran; yaşadığı şokun ve Ferit’in geçirdiği rahatsızlığın ardından evliliklerinin göstermelik olacağı konusunda Ferit’le anlaştı.

Halis Ağa ise Ferit’i çok güvendiği Necip Usta’nın yanında çalıştırmaya başladı. Öte yandan Kazım, İstanbul’a yerleşme planları için harekete geçti. Ferit Seyran’la tartışırken aralarındaki gerginliği ve kavgayı bastırmak için Seyran’ı öptü.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Önerilen Yazı
Hangi dizi ekrana veda ediyor?
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak tv100 kanalında görev yapıyor.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.