1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını yine 3 kategoride de birinci

Yalı Çapkını dizisi bu hafta da üç kategoride birinci oldu.

Yalı Çapkını yine 3 kategoride de birinci

Yalı Çapkını dizisi zirvede başladığı ekran macerasına yine zirvede devam ediyor. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu “Yalı Çapkını” dizisinin yedinci bölümü 4 Kasım Cuma akşamı Star ekranlarında yayınlandı. İzleyicinin yoğun ilgisi ile Yalı Çapkını;  her üç kategoride de cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

“Yalı Çapkını”nın yedinci bölümü total’de 11.24, AB’de 9.63, ABC1’de 10.60 reytingle cuna gününe damga vurdu.

Yeni bölümde Yusuf’un konakta işe başlaması Ferit’i de Seyran’ı da çok rahatsız etti. Seyran; üniversiteye gitmek istediğini söyleyince Ferit onunla masa tenisi maçı üzerinden iddiaya girdi. Suna, Seyran, Ferit ve Fuat’ın çıktığı yemekte Seyran’ın piyano çalması Ferit’i derinden etkiledi. Gecenin sonunda Suna’nın Ferit’i beklenmedik bir şekilde öpmesi ise şok etkisi yarattı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Birce Akalay’a Dubai’den En İyi Kadın Oyucu Ödülü

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir