1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını dizisi reytingini yine artırdı

Yalı Çapkını dizisi cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.

Yalı Çapkını dizisi reytingini yine artırdı

Yalı Çakını dizisi cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini paylaştığı dizinin 9. bölümü her üç kategoride de Ccma akşamının en çok izlenen yapımı  oldu. Dizi Total’de 12.68, AB’de 10.57, ABC1’de ise 11.72 reytingle kategorilerinde birinci olarak 18 Kasım Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Yeni bölümde yine nefes kesen olaylar yaşandı. Suna’yı kurtarmak için onu kaçırmaya karar veren Ferit, Seyran ve Abidin’in yaptığı plan hatasız işledi. Sultan’ın Feritle olan geçmişinin ipuçları verildi. Esme’nin Suna’ya Seyran’ın yardım ettiğini ağzından kaçırması üzerine soluğu yalıda alan Kazım, Seyran’ın boğazına yapışınca, gördüklerine dayanamayan Suna Kazım’ı etkisiz hale getirdi.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor.  Burcu Alptekin’in yönettiği Yalı Çapkını’nı Mehmet Barış Günger yazıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Sipahi dizi ekibi Antep’te

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir