1. Ana Sayfa
  2. Dizi

Yalancı dizisinin kadrosu tamamlandı

Yalancı dizisinin kadrosu tamamlandı

Süreç Film’in Show TV için hazırladığı “Yalancı” kod adlı dizinin hazırlıkları sürüyor. Hülya Gezer’in yönetmen koltuğuna oturacağı, Çiğdem Rahşan İnan’ın kaleme aldığı dizi ağustos ayının 2. haftası sete çıkacak. Öğrencisini babası Mehmet Emir’le yemeğe çıkan Deniz adlı öğretmenin başına gelen olayları konu alan dizide Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci başrolleri paylaşacak.

“The Liar” adlı dizinin uyarlaması olan projenin kadrosunda şu oyuncular rol alıyor:

Hazal Türesen (Yasemin), Şahin Irmak (Okay Demir), Efsane Odağ (Görkem Yücel), Murat Kılıç (Erdal Savaş), Serkan Tınmaz (Arif Gezer), Fatih Berk Şahin (Doruk Gürsoy), Öyküsu Özyürek (Lorin), Emir Çubukçu (Ahmet), Cemal Toktaş (Murat), İmer Özgün (Canan), Ozan Ayhan (Yavuz), Gziem Soysaldı (Tuğba), Mesut Yılmaz (Ali), Doğa Karakaş (Ayaz), Sema Çeyrekbaşı (Türkân), Ali Kayra Kul (Derin)…

 

,

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.