1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Ya Çok Seversen" dizisine asansörlü tanıtım

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini paylaştığı "Ya Çok Seversen" dizisinin yayın tarihi açıklandı.

“Ya Çok Seversen” dizisine asansörlü tanıtım

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini paylaştığı ‘Ya Çok Seversen’ dizisinin ilk tanıtımına tarih de basıldı. 6 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin asansördeki tanışma sahnesi büyük ilgi gördü.

Sahte gelin Leyla’nın otel odasından kaçarken hayatının aşkı olacak Ateş Alaca’yla asansörde tanışması olayların fitilini ateşliyor. Ateş bu inatçı kadına yardım etmek zoruna kalıyor. Oldukça heyecanlı, eğlenceli ve sürükleyici olaylara sahne olan diziyi Kübra Sülün’ün yazıyor ve Ali Bilgin yönetiyor.

Merakla beklenen dizide başlıca rolleri Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca ve Adin Külçe paylaşıyor.

Önerilen Yazı
“Çöp Adam” dizisinin ekibi sezon finalinde buluştu
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.