1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Veda Mektubu dizisine 2 yeni oyuncu

Kanal D'nin Veda Mektubu dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

Veda Mektubu dizisine 2 yeni oyuncu

Veda Mektubu dizisi Kanal D’nin merakla beklenen dizilerinin başında geliyor. Yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği dizide Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar başlıca rolleri paylaşıyor. Alanur ve Ziya’nın yıllar sonra yolları çocukları yüzünden tekrar birbirlerinin hayatlarına girme süreçlerini konu alan dizinin ekibine 2 yeni oyuncu katıldı.

Oğuzhan Şener dizide Alanur’un (Nurgül Yeşilçay) kızı Beste’nin (Hazar Motan) kocası rolüyle “Hakan” karakterine hayat verecek.

Elif Çakman da ailenin yanında büyümüş, yıllardır onlara emektarlık yapan “Zühre” karakterini oynayacak.

Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yönettiği dizinin hikayesini Gamestory’nin senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme alıyor. Dizide ayrıca Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova rol alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bihter filminin yeni Firdevs’i çok bomba bir isim

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir