1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ünlü oyuncu Rüzgar Aksoy ile Yasemin Sancaklı evlendi

Geçen sezon sonu "Ömer" dizisinin kadrosuna katılan Rüzgar Aksoy geçen kış evlilik teklif ettiği dans sanatçısı Yasemin Sancaklı'yla dünya evine girdi.

Ünlü oyuncu Rüzgar Aksoy ile Yasemin Sancaklı evlendi

“Ömer” dizisiyle seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Rüzgar Aksoy, 3 Ocak’ta Paris’te evlilik teklif ettiği Yasemin Sancaklı‘yla nikah masasına oturdu. Polonezköy‘de düzenlenen bir kır düğünüyle evlenen Aksoy ile Sancaklı’nın nikah şahitleri arasında ünlü oyuncular Bora Cengiz ve Yiğit Uçan da vardı.Modaya uyup sosyal medya profiline eşinin soyadını da ekleyen Yasemin Sancaklı “Rüya gibi geldi geçti… çok güzeldi. Bize gönül verip anılarımızı paylaşan tüm dostlara teşekkür ederiz. Harika insanlarla yolarımız kesişmiş. Ailemize, dostlarımıza emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. İyi ki siz ☺️” mesajını paylaştı. Çift en mutlu günlerinde can dostkarı köpekleriyle poz da verdi.

 

Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir