1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ulan İstanbul’un yıldızları Erkan Kolçak Köstendil ile Kaan Yıldırım 10 yıl sonra aynı filmde

Haki Biçici’nin “İyi Bir Aile Değiliz” filmi, unutulmaz dizi Ulan İstanbul’un yıldızları Erkan Kolçak Köstendil ile Kaan Yıldırım’ı başrollerde buluşturdu. 

Ulan İstanbul’un yıldızları Erkan Kolçak Köstendil ile Kaan Yıldırım 10 yıl sonra aynı filmde

Erkan Kolçak Köstendil ile Kaan Yıldırım 10 yıl önce dizi tarihinin en özel projelerinden “Ulan İstanbul”da seyirci karşısına çıkmıştı. İki başarılı oyuncu şimdi de Haki Biçici’nin yazıp yönettiği, yapımı Olympos’a, yapımcılığı Mustafa Sönmez’e ait “İyi Bir Aile Değiliz” filminin başrollerini paylaştı. Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına konuşan iki oyuncudan Kaan Yıldırım, Erkan Kolçak Köstendil’in kendi hayatında özel bir yerinin olduğunu söyledi ve şöyle konuştu:

“Erkan’ın aslında ben de şöyle özel bir yeri var. Onda aynı his yoktur ama ben bu sektöre yeni başladığımda Ulan İstanbul ikinci işimdi. İlk işim de çok az rolüm vardı. Oyunculukta zekaya çok inanıyorum ama oyun zekası da başka bir şey… Ben onun oyun zekasından Ulan İstanbul sürecinde çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Bunu da hep söylerim… O yüzden Erkan’la çalışmak benim için her zaman çok keyifli. Keşke şu an Ulan İstanbul gibi bir proje olsa… Belli bir zaman sonra Ulan İstanbul’u izlediğimde keşke şu an böyle bir böyle bir şey çekseydik duygusunu hissettim. O zaman daha da tatlı olurdu…”

Erkan Kolçak Köstendil de Kaan Yıldırım’la çalışmayı çok özlediğini söyledi ve “10 sene oldu çok özlemişim Kaan’la oynamayı… Bir de Kaan’ın çok enteresan şaşırtan bir tarafı var… Genelde o jön jön, sert, soğuk duran şeyi karşılayan bir oyunculuğu, kontrollü bir hali var… Sonra o Ulan İstanbul’da o tip değiştiği zaman içinden çok büyük bir canavar çıkıyordu. Ben çok özlemişim onunla oynamayı… Film boyunca da öyle bir aslında hiç birbirlerinin yüzüne bakmayan, iki konuşan karakterin bir balkon sahnesi vardı… O sahnede onunla oynamayı özlediğimi fark ettim… O yüzden çok keyifli, benim için çok güzeldi…” diye konuştu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Aile’nin Hülya Soykan’ı Nur Sürer’in kardeş acısı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir