1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç’li diziden ilk kareler yayınlandı

Birbirinden çarpıcı içerikleri seyirciye sunan Gain yine çok konuşulacak bir dizi olan “Yarın Yokmuş Gibi”de Halit Ergenç ve Tûba Büyüküstün’ü buluşturdu. 

Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç’li diziden ilk kareler yayınlandı   

Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç 6 yıl sonra “Yarın Yokmuş Gibi” adlı dizide başrolü paylaşıyor. 2017’de Ferzan Özpetek’in “İstanbul Kırmızısı” adlı filmde oynayan ikilinin yeni dizisinin yapımcısı Saner Ayar’ın üstlendiği, CB Medya… 9 Aralık’ta sete çıkan “Yarın Yokmuş Gibi”yi Zeynep Günay yönetiyor.

Dört bölümlük “Yarın Yokmuş Gibi” dizisi dizisi 2003 yapımı, Theo van Gogh’un yönettiği “Interview” filminden yola çıkılarak yazıldı. Ekin Atalar tarafından uyarlanan dizide olaylar oyuncu Manolya ile deneyimli gazeteci Hakan’ın bir röportaj için bir araya gelmeleriyle başlıyor ve hikâye bir anda bambaşka bir noktaya evriliyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ağlayan Gelin dizisinin adı ‘Bir Sevdadır’ oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir