1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

TRT’nin fenomen dizisi “Teşkilat”a Canan geliyor

Deniz Baysal’ın hayat verdiği Zehra karakterinin ayrılmasının ardından Teşkilat dizisinin yeni kadın başrol oyuncusunun kim olacağı merak konusu oldu.

TRT’nin fenomen dizisi “Teşkilat”a Canan geliyor

Teşkilat dizisinin dördüncü sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Ethem Özışık’ın yazdığı TRT1’in Tims&B imzalı dizinin son bölümünde patlama yaşanmıştı. Her sezon sonunda olduğu gibi kimin diziye devam edip kimin etmeyeceği konuşulurken projenin başından beri ekipte yer alan başrol oyuncusu Deniz Baysal ayrılmıştı. “Teşkilat”ın yeni başrol kadın yıldızı henüz belli olmadı. Çok sayıda isimle görüşülüyor.

Kulislerden sızan bilgiye göre TRT’nin fenomen dizisinin yeni başrolünün karakter adı Canan olacak. Dış İşleri’nde üst düzey bir bürokrat olan Canan, diziye kardeşi Cihangir, babası Çetin’le beraber diziye katılıyor. Murat Yıldırım, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin ve Ebru Nil Aydın’ın devam ettiği diziye başka yeni karakterler de katılacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
atv’den 2 yeni dizi daha geliyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir