1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Tamer Karadağlı'dan yeni dizi; özel harekatçı Serhat oldu

Tamer Karadağlı TRT Dijital için "Serhat" adlı dizisinin yapımcılığını üstleniyor.

Tamer Karadağlı’dan yeni dizi; özel harekatçı Serhat oldu

Tamer Karadağlı son olarak “Andropoz” dizisindeki performansıyla adından söz ettirmişti. Ünlü aktör şimdi de hem yapımcı, hem de aktör kimliğiyle birden karşımızda olacak. Karadağlı kendi yapım şirketi ATK’nın yapımcılığında “Serhat” adlı diziye başladı. Dizide Karadağlı Güneydoğu’dan İstanbul’a gelen bir özel hakekatçıya hayat verecek.

Dizinin konseptine Haluk Özenç ve Tamer Karadağlı beraber imza atıyor. Çekimleri başlayan diziyi Bora Tekay yönetiyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizide Leyla rolüne hayat veren Nefise Karatay, Tamer Karadağlı’nın (Serhat) partnerini oynuyor. Cast direktörlüğünü Esra Ardahanlıoğlu yaptığı dizide Volkan Severcan (Faik), Demir Karahan (Vasıf), Muhammet Emre Kaya (Sarp), Tutku Topaç (Defne), Haluk Özenç (Tankut), Filiz Çelik (Müjgan), Mert Özbek (Fırat), Burcu Karakaya (Gökçe), Pınar Tuncegil (Zerrin) ve Tamer Yiğit (Cemil) başlıca rolleri paylaşıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Eda Ece nasıl dedektif oldu?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir