1. Ana Sayfa
  2. Dizi

Sipahi ne zaman sete çıkıyor?

Sipahi ne zaman sete çıkıyor?

Show TV’nin yeni iddialı dizisi Sipahi’nin sete çıkma tarihi belli oldu. Yapımını CNP FİLM’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat’ın üstlendiği dizide Kaan Yıldırım, Özge Gürel, Kerem Alışık, Sinan Tuzcu, Erkan Bektaş, Başak Gümülcinelioğlu, Nurettin Sönmez , Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy ve Selçuk Borak rol alaacak. Hakan İnan’ın yöneteceği, Ali Doğançay’ın ise yazdığı dizinin ekim başında sete çıkması planlanıyordu.

Ancak ön hazırlık süreci ve oyuncuların eğitimleri devam ettiği için dizinin yeni bir değişiklik olmazsa 18 Ekim’de sete çıkması planlanıyor. Okuma provalarının ardından kostüm provaları yapılan dizinin oyuncuları 17 Ekim’de de fotoğraf çekimine katılacak.

Önerilen Yazı
Ab-ı Hayat için sürpriz bir oyuncuya teklif gitti
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak tv100 kanalında görev yapıyor.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.