1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu çifti Nesrin Cavadzade aynı partide buluştu

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti son dönemde davet ve organizasyonlara daha sık katılmaya başladı.

Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu çifti Nesrin Cavadzade aynı partide buluştu

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti geçen hafta Ay Yapım‘ın Academy Day gecesine katılmıştı. Ünlü oyuncu çift bu hafta da Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul bünyesindeki Olea & The Bar’ın yaza merhaba partisine katıldı. Spor tarzlarıyla dikkat çeken Kobal ve İmirzalıoğlu, İtalyan mutfağının yemeklerinin tadına baktı.

Partide Boğaz manzarasına eşlik eden DJ eşliğinde keyifli dakikalar geçiren ünlü isimler arasında Nesrin Cavadzade de vardı. “Üç Kuruş” dizisinin ardından gelen dizi ve film projelerini kabul etmeyen, bir takı markasının yüzü olan Cavadzade partide il insanı Sarper Saraçoğlu‘yla beraber poz verdi. Son olarak Umut Timur‘la “Çarçur” adlı şarkıda düet yapan ünlü oyuncunun kariyerine şarkıcılığı da ekleyip eklemeyeceği merak konusu oldu.

Önerilen Yazı
Hafsanur Sancaktutan eski aşkı Deniz Can Aktaş’la barıştı mı?
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.