1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Show TV’den erken final kararı

Yeni yılın başlamasıyla tek tek final haberleri gelmeye başladı. Kanal D’den Dilek Taşı, Show TV’den Ne Gemiler Yaktım, atv’den Yıldızlar Bana Uzak ve tv8’den “Aşka Düşman” dizileri için geçen hafta final kararları alınmıştı.

Show TV’den erken final kararı

Show TV’den peş peşe ikinci final kararı geldi. Kanal geçen salı Ay Yapım’ın “Ne Gemiler Yaktım” dizisini bitirme kararı almıştı. Aile dizisi de yakında ekrana veda edecek olan Show TV, Perşembe akşamları seyirciyle buluşturduğu “Kara” dizisi için de erken final kararı aldı.

İlker Kaleli, Öykü Karayel ve Bennu Yıldırımlar’ı buluşturan Kara dizisinin 5. Bölümde veda etmesi planlanıyor. Most Yapım imzalı dizi geçen yıl sonu önce “Arak” adıyla yayına çıkmış, ardından da yılbaşı tatili arasının ardından isim değişikliği yapılmış ve yeni konseptiyle seyirciyle buluşmaya devam etmişti.

thumbnail
Önerilen Yazı
Oktay Çubuk “Yan Oda”dan ayrıldı  

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir