1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Show TV o dizisinin final tarihini açıkladı

Sezon sonu birçok dizi ekrana veda ediyor. Show TV Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den sonra bir dizisini daha bitiriyor.

Show TV o dizisinin final tarihini açıkladı

Show TV bu sezon 2 dizisini sezon sonunda bitiriyor. BKM’nin “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” projesinin 1 Haziran olarak planlanan final tarihi 25 Mayıs olarak güncellendi. Ertan Saban ile Devrim Özkan’ı buluşturan fenomen dizi 41. bölümde ekrana veda edecek. Bu arada kanalın 2. final yapacak dizisi ise “Güzel Günler”…

TMC Film’in imza attığı  Binnur Kaya (Kıymet), Ecem Erkek (Füsun), Leyla Tanlar (Selma), Zeynep Çamcı(Altan), Olgun Toker (Atakan), Burak Dakak (Mihran), Yıldıray Şahinler (Hakim) ve Seray Gözler gibi değerli isimleri buluşturan dizi 26. bölümde final yapacak.


Öte yandan Seray Gözler’in 23. bölümde veda edeceği “Güzel Günler” diziden “Aleyna”ya hayat  veren Tuğçe Özbey de 22. bölümde ayrılacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kızılcık Şerbeti’nin yerine yayınlanan İslamofobi belgeseli kaç reyting aldı?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir