1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Serkan Keskin FOX’un “Şahane Hayatım” dizisinde

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırladığı iddialı dizilerden “Şahane Hayatım”ın çekimleri eylül ortasında başlayacak.

Serkan Keskin FOX’un “Şahane Hayatım” dizisinde

Hilal Altınbilek ile Onur Tuna’nın başrollerini paylaşacağı “Şahane Hayatım” dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Ay Yapım’ın FOX için çekeceği diziyi “Kiralık Aşk”, “Ufak Tefek Cinayetler”, “Kuş Uçuşu” ve “Aşk 101” gibi fenomen dizilere imza atan başarılı senarist Meriç Acemi yazıyor.

Çağrı Bayrak’ın yöneteceği dizide Hilal Altınbilek görünürde eşi Onur’la mutlu bir evliliği olan, Ece ve Emre adında 2 çocuk sahibi, şahane bir hayatı olan Şebnem’e hayat verecek. Meriç Acemi’nin muhteşem analizleriyle güçlenen dizi, Şebnem’in bu şahane hayatının görünenin aksine intikam, hırs, aşk ve korkuyla örülen arka planına mercek tutacak. Merak uyandıran Soluk soluğa geçecek sahneleriyle de seyirciyi ekrana bağlayacak.

Onur Tuna Cinayet büro başkomiseri Mesut rolüne hayat vereceği dizinin belli olan diğer oyuncusu ise Serkan Keskin… Keskin “Şahane Hayatım”da Şebnem’in geçmişinden gelen “Niyazi” rolüne hayat verecek. Dizi lüks bir evden bir tabutun çıktığı sahnelerle başlayacak.

Merakla beklenen dizide yoksul bir çocukluk ve gençlik geçiren, ardından kimlik değiştiren Şebnem’in flashback sahneleri de geniş yer tutacak. Dizinin diğer oyuncuları için son görüşmeler yapılıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Arap Kadri ve Tarzan” çizgi romanı film oluyor, Arap Kadri’yi ünlü aktör oynuyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir