1. Anasayfa
 2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Serkan Çayoğlu’nun yeni projesi belli oldu

Serkan Çayoğlu'nun yeni dizi projesi merak konusuydu.

Serkan Çayoğlu’nun yeni projesi belli oldu  

Serkan Çayoğlu, Neslihan Atagül’le başrol oynadığı “Ahh Belinda” filminin ardından son olarak Ümit Ünal’ın yazdığı, Kerem Ayanoğlu’nun ise yönettiği “Oregon” adlı sinema filminin çekimlerine başlamış, çekimler geçen haftalarda tamamlamıştı. Yakışıklı oyuncu 2023’te vizyona girecek olan filmde Ferit Aktuğ, Selen Uçer, Nazlı Bulum, Özgür Emre Yıldırım, Nejat İşler, Zihni Göktay ve Nevra Serezli’yle kamera karşısına geçmişti. Film çekimlerinin hemen ardından verdiği röpotajda yeni dizi görüşmeleri yaptığını anlatan Çayoğlu’nun projesi merak konusu olmuştu. Ünlü oyuncunun yeni dizi projesi belli oldu. Serkan Çayoğlu, MF Yapım’ın FOX için çekeceği “Aşk-ı Destan /Gülcemal” dizisinin başrolü oldu. Senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı dizi Bolu’da dilden dile söylenip duran Gülcemal ve kardeşlerinin hazin hikayesini anlatıyor. Cast çalışmaları devam eden dizini henüz yönetmeni belli değil.

MF Yapım’ın FOX’a hazırladığı bir diğer dizi de “Taçsız Prenses”… Volkan Keskin’in yönettiği dizi için Yağmur Tanrısevsin’le görüşülüyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yasak Elma’da bir flaş ayrılık daha
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir