1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Seren Serengil'den şaşırtan ayrılık açıklaması

Seren Serengil, yaptığı yazılı açıklamayla Mustafa Rahman Tohma'dan ayrıldığını açıkladı.

Seren Serengil’den şaşırtan ayrılık açıklaması
Seren Serengil uzun süredir beraber olduğu Mustafa Rahman Tohma’dan ayrıldığını açıkladı. Serengil önce sabah saatlerinde “Şu hayatta verebileceğin en cesurca karar kalbini ve ruhunu inciten her şeyi bırakmandır” mesajını yayınladı ve  altına “Umarım hiçbir kadın benim uyandığım sabaha uyanmaz. Bu sefer hiç beklemediğim bir yerden geldi. Sadece bana çocuk nasip etmeyen Allah’ıma isyan ettim ilk defa dün gece… Evli iki çocuğuyla kocasını aldatan namus kavramı olmayan kadınlara çocuk verdiğin de bana vermedin dedim” mesajını yazdı.
Ardından da ilerleyen saatlerde Serengil ayrılık açıklaması paylaştı. Seren Serengil açıklamada “Merhaba gördüğüm lüzum üzerine Mustafa Rahman Tohma ile olan ilişkimi btirme kararı almış bulunuyorum. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim” açıklamasını yaptı.
thumbnail
Önerilen Yazı
Arka Sokaklar’ın Hüsnü Çoban’ı Özgür Ozan, Şevket Çoruh’la ekrandan giderdi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir