1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Saner Ayar, Barış Arduç’un dizisi hakkında ilk kez konuştu

Televizyon ve sinema dünyasında birçok ilke imza atan O3 Medya’nın duayen yapımcısı Saner Ayar, Barış Arduç’la NOW’a çekeceği kod adı “Patron” dizisi hakkında ilk bilgileri verdi.

Saner Ayar, Barış Arduç’un dizisi hakkında ilk kez konuştu

Ülkemizde 2014 yılında Dubai merkezli Middle East Broadcasting Center (MBC Group) medya grubu ortaklığında kurulan O3 Medya, bu sene 10. yılını kutluyor. Bugüne kadar birçok unutulmaz dizi ve filme imza atan şirketin patronu Saner Ayar yeni sezon projeleri hakkında bilgi verdi. Başarılı aktörlerimizden Barış Arduç’la hem film, hem de dizi anlaşmasını kapsayan özel bir anlaşması olan Saner Ayar, Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına verdiği röportajda ilk ismi “Bir Başka Aşk” olan, yeni adı “Rüzgâra Bırak” olarak değiştirilen filme temmuz ayında başlayacaklarını belirterek şunları söyledi:

“Barış’ı çok seviyorum. Barış’ın bir projeye heyecanı ve kendini ortaya koymasını çok seviyorum. Benden daha çok senaryo için uğraşan, katkı sağlamaya çalışan ama bunu hiçbir problem yaratmadan yapışını çok seviyorum. Önce filmimiz var. Hande Erçel’le… İkisi de inşallah burada iyi olacak, güzel olacak… Sonra Eylül ayında bir dizi olacak. NOW’la el sıkışmışlığımız var. Partneri belli değil. Aslı Zengin yazıyor, kod adı ‘Patron’ diyeyim… Aslı’dan senaryoları bekliyoruz. O olacak… atv’ye galiba bir tane işimiz olacak, galiba Show’a Sandık Kokusu’nun dışında bir tane işimiz olacak. İki işimiz daha var, 4’ü kontratlı gibi… Başlayıp kasım ocak dönemine bir tane daha iş olacak gibi görünüyor.”

thumbnail
Önerilen Yazı
Yıldızlar geçidine sahne olan Dilemma filmine büyük ilgi
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir