1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk’li Ruhun Duymaz'ın yayın tarihi belli oldu

Yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği Ruhun Duymaz dizisi, ilk bölümüyle 24 Temmuz Pazartesi akşamı FOX’ta yayınlanacak.

Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk’li Ruhun Duymaz’ın yayın tarihi belli oldu

Ruhun Duymaz dizisinin afişi görücüye çıktı. Aynı zamanda dizinin yayın tarihi de açıklandı. O3 Medya imzalı dizi 24 Temmuz Pazartesi günü ilk bölümüyle FOX’ta ekraba gelecek. Dizide Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız başrolü paylaşıyor. Bir hırsız ve ajanın hikayesini anlatan macera türündeki dizide Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru, Ilgaz Kaya, Kadir Polatçı ve Burak Acar rol alıyor.

Nefes nefese sahnelerin ekrana geleceği diziyi Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Dizinin hikâyesine gelince;

Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) genç yaşında daire başkanlığına terfi etmiş başarılı bir istihbarat ajanıdır ve bir süredir Türkiye’nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral  (Tuğrul Tülek)’in  peşindedir. Koral Mücevherat’ı kirli işleri için paravan olarak kullanan Civan, bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Civan’ın yaptığı yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünen Onur, eve girip çıkabilmek için Civan’ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile sevgili olur. Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrendiğinde onu elden kaçırmadan belgeleri alabilmek adına Onur ani bir kararla Hilal’e evlenme teklif eder. Planı nişan günlerinde kasayı açmak ve kardeşinin nişanı için orada olan Civan’ı tutuklamaktır. Hesaba katmadığı şey ise; Hilal’in yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk) olur. Ece Onur’un ne işler çevirdiğini anlamaya çalışırken; Onur tarafından yakalanması onun da planlarını alt üst eder. Onur ve Ece; gece ve gündüz kadar iki zıt kutup, hiç istemedikleri bir biçimde birlikte çalışmak zorunda kalacaktır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yak bütün fotoğrafları… İsmail Hacıoğlu da Aslıhan Gürbüz’lü fotoğrafları sildi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir