1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisine güzel konuk oyuncu

Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'yı buluşturan "Pera Palas'ta Gece Yarısı" dizisinin 2. sezon çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştı.

“Pera Palas’ta Gece Yarısı” dizisine güzel konuk oyuncu

“Pera Palas’ta Gece Yarısı” dizisinin ikinci sezon çekimleri devam ediyor. Başarılı yönetmen ve yapımcı Emre Şahin‘in Netflix için çektiği dizi Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı‘yı buluşturuyor. İkinci sezonu merakla beklenen Karga Seven imzalı diziye ünlü bir isim konuk oyuncu olacak.

“Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Merve Aksak‘ın (Aslıhan Gürbüz) ilk gençlik yıllarına hayat veren ve performansıyla övgü yağmuruna tutulan Tülin Ece, “Pera Palas’ta Gece Yarısı” dizisinde rol alacak. Bir süre önce Londra’ya yerleşen ve yeni bir projesi olunca İstanbul’a gelen genç yıldız, diziye paralel evrenden gelen Eva rolüyle konuk oluyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Afra Saraçoğlu, Burcu Esmersoy’la pişti oldu
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir