1. Anasayfa
  2. Dizi

Özge Yağız ve Bora Akkaş’ı buluşturan ‘İçimizden Biri’ ne zaman sete çıkıyor?

Özge Yağız ve Bora Akkaş’ı buluşturan ‘İçimizden Biri’ ne zaman sete çıkıyor?

Son olarak “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” dizisine imza atan Ersoy Güler’in Süreç Film ile çekeceği yeni projesi “İçimizden Biri” yakında sete çıkacak. Yine Show TV için Marmaris’te çekilecek olan dizinin 8 Ağustos’ta sete çıkması planlanıyor.

Merakla beklenen dizide Özge Yağız (Havva Aladağ) ile Bora Akkaş (Adam Wilson) başrolleri paylaşacak. Dizide Havva’nın annesi Adile’yi Benian Dönmez, babası Hünkâr’ı Mustafa Avkıran, Adam’ın annesi Eva’yı Derya Alabora, babası William’ı ise Renan Bilek canlandıracak.

Dizide ayrıca Deniz Cengiz (Hanım Gürler), Burak Satıbol (Gürbüz Gürler), Ceren Karakoç Yalazoğlu (Hatun Gürler), Korhan Herduran (Hulusi Güler), Faruk Akgören (Bahtiyar Tatlılı), Asuman Dabak (Büklüm Tatlılı) ve İrem Tuncer (Fatoş) başlıca rolleri paylaşacak.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir