1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Özge Gürel Sipahi'de terörle mücadele komiseri

Özge Gürel Sipahi dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Özge Gürel Sipahi’de terörle mücadele komiseri

Show TV’nin başrollerini Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın paylaştığı “Sipahi” dizisi yakında seyirciyle buluşacak. Dizinin başrol oyuncularından Özge Gürel, ekranlara Terörle Mücadele Komiseri Canan Doğan karakteriyle geri dönüyor.

Özge Gürel, başarılı bir polis olan, bugüne kadar içinde olduğu tüm operasyonları başarıyla sonuçlanan, hayatını mesleğine ve vatanının güvenliğine adayan Canan Doğan rolüyle hayranlarının karşısına çıkacak. İlk kez bir polis karakterine hayat veren oyuncu, rolüne aylar öncesinden büyük bir titizlikle hazırlanmaya başladı. Güzel oyuncu ön hazırlık dönemini yoğun bir programla yakın dövüş, silah ve atış eğitimi alarak geçirdi.

Dizinin konusuna gelince; Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber saldırılara uğramaktadır. Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli grupları da aktif olarak kullanmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir.

Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği Sipahi’nin güçlü oyuncu kadrosunda; Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi başarılı isimler yer alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Özge Özpirinçci açıkladı: Kıvanç’la yeni dizi çekiyoruz

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir