1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ozan Akbaba “Çırak” dizisiyle geliyor

Başarılı oyuncu Ozan Akbaba TRT’nin dijital platformu tabii için çekilecek olan “Çırak” adlı aksiyon dizisine hazırlanıyor.

Ozan Akbaba “Çırak” dizisiyle geliyor

Ozan Akbaba yakın zamanda “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya başlamıştı. Ünlü oyuncu bir yandan da “tabii” platformu için aynı zamanda senaryosunu da kendisinin yazdığı “Çırak” adlı dizi için hazırlık yapıyor. Dizinin yapım şirketi Serdar Öğretici’nin patronu olduğu So Medya…

Daha önce hayalini kurduğu kendi filmi “Anka”yı da çeken Ozan Akbaba’nın başrolünde yer aldığı “Çırak’’ dizisi ise iddialı bir aksiyon projesi… Akbaba’nın dijital dizisi 10 bölümden oluşacak ve başarılı oyuncu dizide “Çırak” adlı John Wick tarzında bir karaktere hayat verecek. Dizinin oyuncu görüşmeleri başladı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora’lı Aile Albümü’nün kanalı belli oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir