1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Onur Saylak ve Sinem Ünsal tabii’nin Cihangir Ceyhan’lı Yankı dizisinde

Son olarak Gaddar dizisinde Çağatay Ulusoy’la başrolü paylaşan başarılı aktör Onur Saylak ve güzel oyuncu Sinem Ünsal’ın yeni adresi belli oldu.

Onur Saylak ve Sinem Ünsal tabii’nin Cihangir Ceyhan’lı Yankı dizisinde

Yazar ve yönetmen Ozan Aksungur’un TRT’nin dijital platformu Tabii için çekeceği “Yankı” kod adlı dizi iddialı kadrosuyla fark yaratacak. 10 bölümlük dizide parlak ve hırslı bir banka yöneticisi Eray’a hayat veren Cihangir Ceyhan’ın abisi Metin için çok başarılı bir aktörle el sıkışıldı. Şimdiden merak uyandıran dizide Metin rolünü Onur Saylak oynayacak.

Dizinin bir diğer merak edilen oyuncusu da Cihangir Ceyhan’ın partnerinin kim olacağıydı. Dizide Eray’ın sevgilisi Berrin’e Sinem Ünsal hayat verecek. Cuma günü okuma provası yapılacak olan dizi 23 Temmuz’da sete çıkacak.
“Banka soymanın en kolay yolu nedir? Banka sahibi olmaktır” 
mottosunun peşine düşen dizide Erkan Petekkaya “Teoman”, Ragıp Savaş “Cemal”, Duygu Sarışın “Aylin”, Şencan Güleryüz “Tanju”, Erdal Küçükkömürcü “Güven”, Emre Gençtürk “Ahmet”, Nisa Tekçe “Elif”, Hakan Eratik “İrfan”, Hakan Yufkacıgil “Orhan”, Deniz Sarıbaş “Neslihan”, Cenan Çamurdu “Vahit”, Burçin Yıldırım “Melek”, Bedir Bedir “Mahmut”, Erdem Ergüney “Komiser Mehmet’ Okday Korunan “İsmail Hakkı”, Yunus Emre Özcan “Kenan” ve Mehmet Avdan “Latif” rolüne hayat verecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kerem Bürsin bacağını incitti, film çekimlerine ara verildi
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir